top of page
MOTÝLI  SET

MOTÝLI SET

19,90€Cena

Motýlie krídla - dekoratívny set, ktorý si vytvoríte sami

Ako jedno malé obyčajné drevené koliesko môže vytvárať veľké veci.

 

Aj vy radi tvoríte a máte vzťah k pekným veciam?

Naša kvetinová ikebana Vám nezvädne a naše motýle Vám nikdy neodletia. Tento set je ako stvorený pre spoločné chvíle, ktoré sa deťom ešte stále rátajú viac než ten najdrahší darček. Vytvorte si spolu magnetku motýľa, kvetinovú ikebanu a ďalšieho motýlieho kamaráta, ktorého posadíte na kvietky.

 

Kvetinová ikebana na drevenom koliesku je zároveň pekný darček pre vašich blízkych vhodný ako interiérová dekorácia. My v Drevenô koliesko máme pre Vás aj darček - skladačku motýľa a semiačka z lúky, aby ste nezabudli na živých motýľov a vytvorili im krásny domov. Možno sa vám podarí objaviť nový druh motýľov, či zaujímavosti z ich života, alebo budete len potichu obdivovať ich krehkú krásu.

 

Za nádherné fotky patrí veľká vďaka Stanovi Jendekovi. ❤️📷

  • obsah balenia:

    Tento set obsahuje 2 drevené kolieska, sušené kvety, semienka lúčnych kvetín pre motýle, komponenty na vytvorenie magnetky motýľa. Príbeh o motýľom efekte a drevenom koliesku a zaujímavé informácie o svete motýľov, ktoré zabavia nielen deti. Okrem toho si môžete vytvoriť aj skladačku premeny motýľa a naučiť sa tak viac o jeho premene.

  • balenie:

    lepenková krabica v hnedej farbe, 260mm x 115mm x 40mm

náhradné plnenie:

Na všetky naše výrobky z dreva poskytujeme náhradné plnenie vo výške 100%.
V prípade kombinácie drevených výrobkov s tovarom od našich dodávateľov nám zákon umožňuje poskytovať náhradné plnenie 100% na náš produkt ale len na 10% z predajnej hodnoty tovaru distribuovaného od dodávateľov. 

súvisiace produkty